Gratulace a poděkování (aneb nejdůležitejší vlákno)

moderováno členy Grex Gredis Monachorum neboli MH kliky

Moderátoři: troolix, wenny, Mafi5bj

Re: Gratulace a poděkování (aneb nejdůležitejší vlákno)

Příspěvekod moucha111 » stř 04. bře 2009 8:24:58

Ano , ano, připojuji se rovněž ke gratulaci Jiřímu k dosažení pětistovky. :D Sice jsou jeho úspěchy krvavě vykoupené ( totálka auta) ale velké úspěchy si žádájí velké oběti. ;) Ne to byla trochu tvrdší legrace.Nemyslel jsem to zle. :? Na téma opravdu momentálně nejznámější keše v celé cz mohu jen to, že je to keška velice pěkná co se týká terénu i provední a všem vřele doporučuji včetně dětí. V Hradišti se opravdu intenzivně kešuje i přes nepřízeň počasí, což je dobré zjištění.
Nemohu při této příležitosti opomenout poděkovat záchranářskému týmu z GGM, kterému se podařil naprosto mimořádný výkon a pomohl zraněnému kolegovi v nouzi.Bohužel jsem byl mimo domov a tak jsem nemohl včas pomoci.Nedělní akce mě naplnila velice dobrým pocitem a hrdostí, že jsem součástí skupiny lidí(GGM) která funguje nejen při zábavě ale co je nejdůležitější , nezklame v nouzi nejvyšší!!! Opravdu díky moc.
Hezký den všem. ;)
moucha111

Příspěvekod comparare » stř 04. bře 2009 15:54:04

Nestíhám sledovat,na net se dostanu jen na chvilku,takže gratuluji.Záchranou akci popíšu v logu,až vydržim déle u kompa.Mějte se.
comparare

Bydliště: přes týden tu a o víkendu tam ... to aby se každý neptal ;)

Příspěvekod wenny » ned 08. bře 2009 4:07:20

Už je to tady!!! Už je to tady!!!
Co myslíte ? No jo - má ho tam !!!
Colonel1.jpg
Colonel1.jpg (139.43 KiB) Zobrazeno 13068 krát

(c) by burgus

Takže draku, gratulace a jen tak dál!!!
Obrázek
wenny

Příspěvekod jonasvla » ned 08. bře 2009 6:53:52

Tak to Colonelovi přeji dobrý signál do další tisicovky :P
Obrázek
jonasvla

Příspěvekod Javar » ned 08. bře 2009 10:33:05

Hezkýýý kilo. Jen tak dál :lol:
Javar

Příspěvekod wenny » úte 17. bře 2009 23:01:11

Gratuluji Burgusovi ke krásnému kombu:
a)dedikovaná kešu
b)a na ní FTF
c)a 6 kilo k tomu!!!
Tomu říkám pěknej úlovek a gratuluji!!!
Obrázek
wenny

Příspěvekod jonasvla » čtv 19. bře 2009 1:15:27

Gratulace Pepovi k dnešnímu svátku!

A jak nejlépe začít sváteční den - přece FTFkem na multině Partyzanska Stezka :lol:
Obrázek
jonasvla

Příspěvekod wenny » čtv 19. bře 2009 8:52:43

Tak Pepovi taky ještě jednou pogratuluji
A když už v tom sem, tak pokud by to někdo třeba zapoměl - dachmh včera v kanálu ulovil 500 :!: :!: :!:
Takže taky ještě jednou gratulace.
Obrázek
wenny

Příspěvekod jonasvla » čtv 19. bře 2009 9:05:43

Takže Romane ještě jednou gratulace k pětistovce :P
Obrázek
jonasvla

Příspěvekod comparare » čtv 19. bře 2009 21:11:35

Tak Vám pánové a dámo musim poblahopřát,že jste uspěšně unikli světelným kuželům z vesmíru a dovršili to FTF na památníkách.
Colonelovi vše nejlepší k svátku,Romanovi blahopřání za pětibábu a snad se nezlobíš za wrajty od rapera :D ale bylo nutný tam vnést i černej pohled,protože by jste se tam všichni plácali,že rock je to nejlepší na světě a přitom to vůbec neni pravda,nejlepší je jídlo :twisted:
comparare

Příspěvekod dachmh » čtv 19. bře 2009 22:49:28

comparare píše:Tak Vám pánové a dámo musim poblahopřát,že jste uspěšně unikli světelným kuželům z vesmíru a dovršili to FTF na památníkách.
Colonelovi vše nejlepší k svátku,Romanovi blahopřání za pětibábu a snad se nezlobíš za wrajty od rapera :D ale bylo nutný tam vnést i černej pohled,protože by jste se tam všichni plácali,že rock je to nejlepší na světě a přitom to vůbec neni pravda,nejlepší je jídlo :twisted:

Dík moc za gratulaci. Já ti , compíku, naopak díkes za WN na Run to... Přesně to jsem tam potřeboval a nakonec jsem alespoň někoho vyprovokoval :lol: . Fakt upřímný dík. Druhá věc ale je, že to co tam píšeš, je samolitr úúúúplná kravina - rock forever :lol: :lol: :lol: :!:
EDIT: ještě dodávám - kytara má omezený počet strun, to máš pravdu - od typu kashmir (1) až po Jimmyho Page (X, to neprozradím) a možná i víc, ale nauč se na to hrát!!! Frázovat v rapu dokáže při malém tréningu skoro každej tydýt, tak asi tak :lol: :lol: :lol:
Obrázek
dachmh

Příspěvekod Colonel74 » pát 20. bře 2009 0:30:19

Taky dekuju pekne za projevene gratulace, at uz vcerejsi osobni, nebo tady na foru. A uz jdu spat, jen do patricneho vlakna hodim odkaz na fotky ze vcera :) Dobrou.
Nordic caching aneb S Nordicem za hranice vsednich dnu!
http://www.geocaching.com/seek/log.aspx?LUID=8edd3b1c-4a39-42f4-8867-e7b59963c57f
Colonel74

Příspěvekod comparare » pát 20. bře 2009 10:21:46

dachmh píše:
comparare píše:Tak Vám pánové a dámo musim poblahopřát,že jste uspěšně unikli světelným kuželům z vesmíru a dovršili to FTF na památníkách.

Dík moc za gratulaci. Já ti , compíku, naopak díkes za WN na Run to... Přesně to jsem tam potřeboval a nakonec jsem alespoň někoho vyprovokoval :lol: . Fakt upřímný dík. Druhá věc ale je, že to co tam píšeš, je samolitr úúúúplná kravina - rock forever :lol: :lol: :lol: :!:
EDIT: ještě dodávám - kytara má omezený počet strun, to máš pravdu - od typu kashmir (1) až po Jimmyho Page (X, to neprozradím) a možná i víc, ale nauč se na to hrát!!! Frázovat v rapu dokáže při malém tréningu skoro každej tydýt, tak asi tak :lol: :lol: :lol:

No mě si ani tak nevyprovokoval,jako spíš pozlobil(ale v dobrém,samozřejmě)chudák Tyncad si vybrala nějakej styl a Ty jí ho veřejně pohoršuješ,přitom na tom neni nic špatnýho,proto to taky poslouchám :lol:
Tak tam melou o mr.... a chlastání,v rocku je to némlich to samý,akorát to maj zabalený v poslouchatelnější rovině to v rapu není ;) tam do toho jedou úrostě na tvrdo.
Rock forever maximálně u vás,postarších,ale u později narozených to nebude vždy tak a na to si musíš zvyknout,že budeš poslouchat z oken linoucí se hudbu co Ti nebude vonět a nejraději bys po tom šmudlovi hodil kladivo.
Jako měl jsem tu čest a poslechnout si jedno cd od Ozzyho a musim Ti říct,že jsem se dlouho tak krásně nevyspal :lol: Českej rock je hlavně uplně někde jinde než svět,vymyslej dvě sloky a refrén a jedou to 4 minuty(s vyjímkou 1 písničky u alba,kterou si vyberou jako singl aby nalákali lidi).
Tohle v rapu nemáš,tam musíš mít příběh jinak to neprodáš,pak už je ale otázka druhá,jestli se ty příběhy moc neopakujou :)
Dobře můžeš mít na kytaře třeba 58 strun,ale pořád máš na ně jen 10 prstů,jak to cheš jako ustíhat???
Naučit se na kytaru je asi hrozně lehká věc,když vidim kolik rockovejch,punkovejch,metalovejch... skupin je,ale kolik je raperů???To už jen tak nikoho neseženeš :) Text,je prostě u rapu lepší než u rocku,teda když to přes ty kytary ještě uslyšíš 8-)
Mě osobně hra na kytaru nějak moc neuchvátila,já jedu raději na mluvené slovo i když jsem :oops:
Jinak teď mi Surovec přines pár giga death,trasch,gotik a já nevim jakýhovšeho metalu či rocku a kdyby nezpívali a jen hrály,tak je to tak výborná muzika,že to nemá obdoby,ale voni si nějak nedaj říct a ty hlasivky do toho zapojej a to tu hudbu sráží uplně někam do sklepa Valečova :)
Frázovat do nějakýho rytmu dokáže každej???
Sakra,že bych se sTebou vsadil a že bych se naučil hrát na kytaru a udělali společný vystoupení????
Kytara:comparare,Rapový přednes:Dachmh :lol: :lol:
comparare

Příspěvekod surovecmh » pát 20. bře 2009 11:21:39

Compíku,Ty kamaráde,pořiď si spacák a stan,nebo auto s lůžkovou ůpravou.Na stáří nezáleží.Já mám taky veterána a jaké zažívám akce.A vezmu Tě v létě na nějakou rockovo metalovou palbu na nějakým fesťák.Ať máš objektivnější pohled na věc na základě vlastních poznatků.(připrav si ale více peněz-bývá to fičák) Nebo hned za pár dní-2.4 09 -Kd Mladá Boleslav-Debustrol & Harlej.Tak přeju pohodový den všem. :lol:
surovecmh

Příspěvekod wenny » pát 20. bře 2009 12:12:19

surovecmh píše:Compíku,Ty kamaráde,pořiď si spacák a stan,nebo auto s lůžkovou ůpravou.Na stáří nezáleží.Já mám taky veterána a jaké zažívám akce.A vezmu Tě v létě na nějakou rockovo metalovou palbu na nějakým fesťák.Ať máš objektivnější pohled na věc na základě vlastních poznatků.(připrav si ale více peněz-bývá to fičák) Nebo hned za pár dní-2.4 09 -Kd Mladá Boleslav-Debustrol & Harlej.Tak přeju pohodový den všem. :lol:

V tom případě i já vrhám na zem rukavici a nabízím 2. největší rock-metalový open air v Evropě. Bydlení ve stanu, kešek v okolí spousta, dobrá parta a řada zajímavejch cacherů (a cacherek ;) ) z celé Evropy.
http://www.mastersofrock.cz/

9.-12.7. (čt-ne) Vizovice, areál likérky Jelínek.
Nabídka kapel : NIGHTWISH (Fin) BLIND GUARDIAN (Ger) EDGUY (Ger) EUROPE (Swe) RAGE (Ger) STRATOVARIUS (Fin)
DRAGONFORCE (UK) SHAAMAN + Gocmen Symphony orchestra of Turkey (Brazil) KORPIKLAANI (Fin) IN EXTREMO (Ger)
atd.

Jezdím tam každý rok, letos to bude tuším popátý. Při ceně vstupenky (cca 1000), tě při čtyřdenní akci vyjde jedna kapela tak na 4 pětky.
Obrázek
wenny

Příspěvekod jonasvla » pát 20. bře 2009 12:29:52

wenny píše:
surovecmh píše:Compíku,Ty kamaráde,pořiď si spacák a stan,nebo auto s lůžkovou ůpravou.Na stáří nezáleží.Já mám taky veterána a jaké zažívám akce.A vezmu Tě v létě na nějakou rockovo metalovou palbu na nějakým fesťák.Ať máš objektivnější pohled na věc na základě vlastních poznatků.(připrav si ale více peněz-bývá to fičák) Nebo hned za pár dní-2.4 09 -Kd Mladá Boleslav-Debustrol & Harlej.Tak přeju pohodový den všem. :lol:

V tom případě i já vrhám na zem rukavici a nabízím 2. největší rock-metalový open air v Evropě. Bydlení ve stanu, kešek v okolí spousta, dobrá parta a řada zajímavejch cacherů (a cacherek ;) ) z celé Evropy.
http://www.mastersofrock.cz/

9.-12.7. (čt-ne) Vizovice, areál likérky Jelínek.
Nabídka kapel : NIGHTWISH (Fin) BLIND GUARDIAN (Ger) EDGUY (Ger) EUROPE (Swe) RAGE (Ger) STRATOVARIUS (Fin)
DRAGONFORCE (UK) SHAAMAN + Gocmen Symphony orchestra of Turkey (Brazil) KORPIKLAANI (Fin) IN EXTREMO (Ger)
atd.

Jezdím tam každý rok, letos to bude tuším popátý. Při ceně vstupenky (cca 1000), tě při čtyřdenní akci vyjde jedna kapela tak na 4 pětky.

Martina i oba naši synáčci už mají vstupenky na masters zakoupené! :lol:
Já bohužel budu doma krýt ústup :(
Obrázek
jonasvla

Příspěvekod comparare » pát 20. bře 2009 13:02:24

Děkuji pánové za nabídky,ale jak říkám,pokud mi slíbíte,že ty vlasáči nebudou zpívat a jenom hrát,jsem ochoten se na něco jet kouknout,ale je mi jasný,že to nejde,tak zustanu doma,protože na plivání z podia nejsem zvědav :)
Kvůli textum si rock nepouštim,to jdu do něčeho jiného,třeba rap... 8-)
Až tady nebude bordel se stěhováním a bude chvíle klidu,hodim na capsu nějaký repfláky ;)
Surovečku:poznámka k poznámce u Odplaty:já si chrochtám,ale jen proto,že to je vejřez,slovum nerozumim :lol:
comparare

Příspěvekod dachmh » sob 21. bře 2009 20:38:31

comparare píše:Děkuji pánové za nabídky,ale jak říkám,pokud mi slíbíte,že ty vlasáči nebudou zpívat a jenom hrát,jsem ochoten se na něco jet kouknout,ale je mi jasný,že to nejde,tak zustanu doma,protože na plivání z podia nejsem zvědav :)
Kvůli textum si rock nepouštim,to jdu do něčeho jiného,třeba rap... 8-)
Až tady nebude bordel se stěhováním a bude chvíle klidu,hodim na capsu nějaký repfláky ;)
Surovečku:poznámka k poznámce u Odplaty:já si chrochtám,ale jen proto,že to je vejřez,slovum nerozumim :lol:

Proboha, compíku, hlavně nikam nic NEDÁVEJ, tady to nikoho nezajímá :lol: :lol: :lol: :!:
Obrázek
dachmh

Příspěvekod wenny » ned 22. bře 2009 12:30:44

Skalou, lesem, diiivoočinou,
hladový a roztrhán,
nokii v ruce, modul v kapse
loví kešku "Partyzán"!

Údernou má kamarádů gardu,
v kanálech se jim líbilo
slavný Nordic z Loregardu,
ulovil pětikilo !!!

Obrázek
Nordic a Javar útočí na kótu 500.
Obrázek
wenny

Příspěvekod jonasvla » ned 22. bře 2009 13:35:17

Luboši přijmi gratulaci k pětistovce :P
Obrázek
jonasvla

PředchozíDalší

Zpět na Geocaching v Ráji