Stránka 1 z 1

Pozvánka do divadla (sic!)

PříspěvekNapsal: sob 27. kvě 2017 17:20:27
od wenny
Obrázek

http://www.kcturnov.cz/stripky-z-raje-multizanrovy-den-v-divadle

Přátelé a kamarádi,

možná se (zcela oprávněně) ptáte, proč vás upozorňuji na tuto zajímavou kulturní akci. Inu - nelze vyloučit krátkou (a jistě rozpaky budící) performanci Potulného vypravěče :shock:
Bude pravděpodobně střízliv (sic!) a tak je možné, že pár známých, vlídných tváří v auditoru možná sníží jeho přirozenou plachost a nervositu při veřejném vystoupení . ;)

Re: Pozvánka do divadla (sic!)

PříspěvekNapsal: pon 29. kvě 2017 8:58:41
od ivlu
Tedy vidět Potulného vypravěče střízlivého, to už stojí za uváženou.
Zejména, je-li vstup zdarma... :D :D :D

Re: Pozvánka do divadla (sic!)

PříspěvekNapsal: pát 21. zář 2018 13:04:40
od wenny
Přátelé, kamarádi.

Je to k nevíře, ale Potulný vypravěč již podruhé (sic!) infiltroval prestižní literární soutěž - nepomohla ani výměna poroty (letos zastoupena dokonce i profesorem estetiky :o ), ba ani anonymní formát soutěže ;)
Pokud byste měli v sobotu 6.10. chuť a čas, stavte se po 16. hodině v krásných prostorách turnovského divadla, kde opět uvidíte nervositou prostoupeného Potulného vypravěče při pokusu o veřejnou performanci :twisted:
A jestli vás zajímá, jakým snad dílkem tuto přísnou komis upoutal, pak drobně napovím jména: Balvín, Smiřická a spol. :lol:

Pokud vás trapas v přímém přenosu nezajímá, ale chtěli byste vlastnit sborník "Střípky z ráje II", napište to sem do vlákna, pokusím se pár sbírek koupit (je jich omezené množství a takové štěstí jako loni - kdy jsem před zraky celého divadla po vlastním veřejném čtení drze odnesl ten předčítací exemplář - asi letos mít nebudu).

Netradiční_knihovna_-_Střípky2.jpg
Netradiční_knihovna_-_Střípky2.jpg (92.48 KiB) Zobrazeno 5811 krát

Re: Pozvánka do divadla (sic!)

PříspěvekNapsal: pon 01. říj 2018 19:21:18
od Berani MH
Právě jsem dočetl Střípky z ráje. Jasně nejlepší povídka je Zánik domu u Šerých. Pobavilo mě hodnocení poroty - Václav Kahuda - Dobře napsaný, napínavý text talentovaného autora. Cokoli slovesného vytvoří, bude vždy kvalitní literatura. Rozený vypravěč. Wenny, držím v sobotu palce.

Re: Pozvánka do divadla (sic!)

PříspěvekNapsal: pon 01. říj 2018 22:23:13
od wenny
Berani MH píše:Právě jsem dočetl Střípky z ráje. Jasně nejlepší povídka je Zánik domu u Šerých. Pobavilo mě hodnocení poroty - Václav Kahuda - Dobře napsaný, napínavý text talentovaného autora. Cokoli slovesného vytvoří, bude vždy kvalitní literatura. Rozený vypravěč. Wenny, držím v sobotu palce.


Rozený vypravěč děkuje a rdí se. :oops: Jen lituje, že není taky rozený vydavatel, PR manager či knižní distributor ;)
Každopádně na tu sobotu jsem zvědavý a zkusím pár výtisků dvojky zajistit ...