PRDA

moderováno členy Grex Gredis Monachorum neboli MH kliky

Moderátoři: troolix, wenny, Mafi5bj

PRDA

Příspěvekod wenny » stř 05. lis 2008 8:24:02

PRDA neboli První středa je pravidelné neoficiální setkání členů GREX GREDIS MONACHORUM a jejich hostů.
Více info najdete na našich stránkách http://www.ggm.cz.

Rádi Vás na PRDĚ uvidíme! Jenom prosím - vzhledem k omezené kapacitě salónku - pokud se k nám chystáte, napište o tom do tohoto vlákna, ať máme dopředu přehled, kolik židlí ukrást z výčepu :lol: . Díky.

Pokud nedejbože bude kapacita překočena nad možnosti celé hospody :D , dozvíte se to rovněž v tomto vlákně.
Obrázek
wenny

Re: PRDA

Příspěvekod wenny » ned 30. lis 2008 15:19:57

S lítostí musím oznámit, že prosincová PRDA nebude připomínat schůzi, neboť na mě byly přesunuty neodkladné pracovní povinosti :cry: :cry: :cry:
Ale budu na vás s láskou a se slzou v oku z práce vzpomínat, vezmu si do roboty pro umocnění atmosféry jedno drátěný udělátko a možná (když bude hlídání) za sebe na PRDU vyšlu toho normálnějšího z teamu WMH ;)
Obrázek
wenny

Příspěvekod wenny » čtv 04. pro 2008 10:26:33

wenny píše:S lítostí musím oznámit, že prosincová PRDA nebude připomínat schůzi, neboť na mě byly přesunuty neodkladné pracovní povinosti :cry: :cry: :cry:
Ale budu na vás s láskou a se slzou v oku z práce vzpomínat, vezmu si do roboty pro umocnění atmosféry jedno drátěný udělátko a možná (když bude hlídání) za sebe na PRDU vyšlu toho normálnějšího z teamu WMH ;)

Tak vše bylo jinak, nakonec jsem se zúčastnil a děkuji všem a především našim hostům za milou společnost - včetně tradičního nočního poprděného odlovu :lol:
Díky!!!
Obrázek
wenny

Příspěvekod jonasvla » úte 06. led 2009 21:21:24

wenny píše:PRDA neboli První středa je pravidelné neoficiální setkání členů GREX GREDIS MONACHORUM a jejich hostů.

Rádi Vás na PRDĚ uvidíme! Jenom prosím - vzhledem k omezené kapacitě salónku - pokud se k nám chystáte, napište o tom do tohoto vlákna, ať máme dopředu přehled, kolik židlí ukrást z výčepu :lol: . Díky.

Pokud nedejbože bude kapacita překočena nad možnosti celé hospody :D , dozvíte se to rovněž v tomto vlákně.

Pokud to vyjde, přijeme se zítra s mojí geomanželkou na vás podívat :D
Obrázek
jonasvla

Příspěvekod kvapilovi » stř 07. led 2009 12:57:42

Tentokrate asi nedorazime, leda cestou do porodnice, termin uz se nam nebezpecne blizi :D :D ...
Ale pokud budou tematem nove vyzvy, pak prikladam navrh na Vyzvu, z nedele tam mam DNF, i kdyz mam o finalce vcelku jasno, tak bez jisteni a ve snehu mi nakonec byl zivot milejsi :D . Zaroven bych rad zdolal i Caspers Rock, coz bylo i pres Nordicovu napovedu po telefonu druhe DNF i kdyz na krabicce uz jsem asi i skoro stal :evil: .. Dohromady je to pekny okruh, s obtiznosti lehce kolem sesti hvezdicek ;) , ale ve skupine a s lanem by to melo byt (skoro) v pohode ;) .. Petr
Obrázek
kvapilovi

Příspěvekod Walker » stř 07. led 2009 14:58:49

Walker

Příspěvekod Javar » stř 07. led 2009 15:12:47

Mohli by si toho všimnout i na základně - první středa - pivo zdarma :D
Javar

Příspěvekod comparare » stř 07. led 2009 15:42:48

Javar píše:Mohli by si toho všimnout i na základně - první středa - pivo zdarma :D

Tak to bych snad obětoval svých 25 dní dovolených na čtvrtky :lol:
comparare

Bydliště: přes týden tu a o víkendu tam ... to aby se každý neptal ;)

Příspěvekod Walker » stř 07. led 2009 16:31:41

Vždyť by Ti jich stačilo jen 12 Compiku ne ? 13 jich pak ještě máš k dobru pro strýčka Příhodu ... :lol:
Walker

Příspěvekod comparare » čtv 08. led 2009 15:47:09

Walker píše:Vždyť by Ti jich stačilo jen 12 Compiku ne ? 13 jich pak ještě máš k dobru pro strýčka Příhodu ... :lol:

Nojo,máš rechta,12 dní na čtvrtky a 6 dní na středy(bo se mi střídá ranní odpolední) a ještě mi 7 zbude... no vidiš,ještě vyděláš :lol:
comparare

Bydliště: přes týden tu a o víkendu tam ... to aby se každý neptal ;)

Příspěvekod Judith86 » čtv 08. led 2009 16:21:46

Co by soudružka zapisovatelka hlásím, že 1. PRDA 2009 zdárně proběhla. Zhodnotil se Silvestr a všechny ostatní prosincové výjezdy - a to kladně. Chyběl Wenny, takže nikdo ani nevzdechl na "orgasmátor" - hromadná masáž se nekonala. Jakmile byl vyřízen pozdrav od Wennyho zalekli jsme se, že jsme dnes ještě nehlasovali a jednomyslně jsme odhlasovali, že bude Wennymu předáno jedno TBéčko, aby nebyl smutný, že slouží a že přišel o první PRDU. Zbylá TB a GC kolovala a houfně discoverována (bože to je hrozné slovo).

Dalším bodem bylo získání indicií ke keši Urologická (trousili jsme se jednotlivě). Houfně jsme naopak prozváněli Mága, ztratil se svému mobilu, že by byl Silvestr tak bujarý. No nevím tato zpráva je již bez záruky, to jsem již měla druhého svařáka, ale to že má nový mobil bez našich čísel - to je fakt!

Kladem této PRDy byly i přespolní hosté JonasVla se svojí geopolovičkou a Colonel se svým modroušem. Záporem bylo, že netočili Kozla, nevím zda to nějak souvisí s absencí DACHA, ale když to shrnu: není-li Wenny - není orgasmátor, není-li Dach - není Kozel.
Obrázek
Judith86

Příspěvekod wenny » ned 01. úno 2009 17:28:28

Huráá, PRDA se blíží ;) Jsem ještě letos na žádný nebyl, tak se nedivte, že se tak těšim...
Máte nějaký návrh, koho pozvat ? (vyjma pravidelných vážených hostů - tzv. "poloprďáci" - Colonel, Jíra a Jonasvla :lol: )

Tipuji, že Mago určitě pozve Ozáka ;)

PS: Jo a kdo bude smutnej(napadá mě třeba Colonel), pro toho mám jeden bezva TB :lol: :lol: :lol: .
Obrázek
wenny

Příspěvekod jonasvla » stř 04. úno 2009 22:57:45

Vložil jsem na Capsu obrázky z dnešní akce ;)
Obrázek
jonasvla

Příspěvekod kvapilovi » čtv 05. úno 2009 9:14:12

jonasvla píše:Vložil jsem na Capsu obrázky z dnešní akce ;)

Ahoj, jak se dostaneme k fotodokumentaci vcerejsi dulezite udalosti :D ? Dik.. Kvapilovi (Petr+Lenka+Kristynka)
Obrázek
kvapilovi

Příspěvekod wenny » čtv 05. úno 2009 11:39:12

Obrázek

Díky za včerejší PRDU!
Všechny fotky jsou zde: http://www.picasa.cz/v/wenny/
Obrázek
wenny

Příspěvekod wenny » pát 06. úno 2009 0:10:36

Já vám dám
geocaching and waymarking tour guide, available during the week and weekend
:lol: :lol: :lol:
Se z toho chudák Jeremy asi po... až nějakej zoufalec skutečně na PRDU zavítá :lol: :lol: :lol:

Kdo neví o co jde, tak to má holt takovou malou mysterku.
Obrázek
wenny

Příspěvekod wenny » stř 25. úno 2009 3:37:39

Zjistil jsem velmi zajímavou věc - březnová PRDA se pomalu blíží a vychází na 4.3!!! Nic? Tak znovu - 4.3.!!!
Zase nic ? Tak malá nápověda - přesně na den o rok zpět byla publikována jistá zajímavá keška. A jelikož právě termín PRDY připadá na zásadní upgrade listingu této kešky, TAK KONEČNĚ DOUFÁM, ŽE SE NA PRDĚ DOZVÍM, JAK TO S TÍM PADEVĚTEM BYLO !!!
Tímto veřejně přiznávám porážku u této mystery, ale o to více se těším na březnovou PRDU :lol:
Obrázek
wenny

Příspěvekod dachmh » čtv 26. úno 2009 9:52:27

DŮLEŽITÉ!!!DŮLEŽITÉ!!!DŮLEŽITÉ!!!DŮLEŽITÉ!!!DŮLEŽITÉ!!!DŮLEŽITÉ!!!DŮLEŽITÉ!!!DŮLEŽITÉ!!!DŮLEŽITÉ!!!
Ano přátelé, rok se s rokem sešel a jak wenny správně podotknul, na 4.3.2009 vychází mimo PRDU i 1. výročí založení cache Prvni match. Jelikož se nenašel nikdo, kdo by vyluštil tuto mysterku (třeba i reverzním způsobem), dochází k jejímu upgrade :lol: :lol: :lol:. Kdo má zájem, může si proto tento kousek vložit do watchlistu.
Samozřejmě platí nadále POZVÁNKA OWNERA NA VEČEŘI V JEHO REŽII (NO JIM BEAM) :lol: :lol: :lol:. Znovu opakuji: není třeba cache odlovit (pro ggm nepodstatné), nýbrž zdárně vyluštit :!:.
Pozvánka bude zřejmě prezentována i na GC.cz
S pozdravem Roman, dachmh
Obrázek
dachmh

Příspěvekod jonasvla » pon 02. bře 2009 21:24:28

wenny píše:PRDA neboli První středa je pravidelné neoficiální setkání členů GREX GREDIS MONACHORUM a jejich hostů.

Ve středu na PRDU přivezu M+V a krutižlaba, takže objednávám tři židle pro návštěvu z Boleslavi ;) ;) ;)
Obrázek
jonasvla

Příspěvekod wenny » pon 02. bře 2009 23:41:00

jonasvla píše:

Ve středu na PRDU přivezu M+V a krutižlaba, takže objednávám tři židle pro návštěvu z Boleslavi ;) ;) ;)

Super, těšíme se moc !!!
Obrázek
wenny

Další

Zpět na Geocaching v Ráji